• Świętojańska, 81-601 Gdynia

Usługi

Zakładam, że skoro jesteś na mojej stronie to nie znasz mnie i nie słyszałeś od znajomych jak pracuje, dlatego chcę ci przybliżyć co w ramach współpracy mogę Ci zaoferować.

SPRZEDAŻ

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość (mieszkanie , dom, działkę ) lub udziały w nieruchomości to dobrze trafiłeś/łaś.

Jednocześnie zajmuję się tylko kilkoma ofertami, dzięki temu całkowicie się im poświęcam.

Podejmując ze mną współpracę akceptujesz warunek że przez określony czas staję się Twoim agentem na wyłączność. Jeśli chcesz żebym była jednym z wielu agentów którzy ,,próbują sprzedać'' Twoją nieruchomość to wierz mi  taki model współpracy nie jest dla Ciebie ani dla mnie korzystny.

Jak już przełkniesz tą ,,straszną wyłączność'' to stwierdzisz że fajnie jest jeśli:

  • ogarnę wszystkie papiery,
  • poznam Twoją nieruchomość dzięki czemu będę mogła wydobyć jej atuty których być może nie dostrzegasz,
  • zrobię profesjonalna prezentację z ładnymi zdjęciami, opisem, rzutem,
  • ale przede wszystkim zaoszczędzę twój czas na odbieranie telefonów od innych agentów, od klientów którzy już biorą ale za 10% mniej,

i nie zależy mi na tym żeby sprzedać Twoją nieruchomość jak najszybciej ale jak najkorzystniej dla Ciebie, bo w zamian oprócz wynagrodzenia otrzymuje rekomendacje.

ZAKUP

* Jeśli szukasz mieszkania lub domu i w gąszczu ofert próbujesz wyłowić tą jedną jedyną ale okazuje się być już nieaktualna albo zanim ją zdążyłeś znaleźć już ktoś cię ubiegł…

Zajmę się tym dla Ciebie, będę szukać wszędzie a jak już znajdę to sprawdzę dokładnie dokumenty, będę negocjować cenę i warunku zakupu.